Spoti.pl

x

Pytania i odpowiedzi

Na jakich komputerach działa spoti.pl?

spoti.pl działa na komputerach i urządzeniach mobilnych z następującymi systemami operacyjnymi: Windows XP, 2000, Vista, 7, Mobile 6.5+; Mac OS 10.3 lub wyższy, Linux.
Sugerujemy użycie następujących wersji przeglądarek: IE 7+, Firefox 3.6+, Opera 10+, Safari 4+, Chrome 6+
Powinna być zainstalowana i uruchomiona wtyczka Abobe Flash w wersji 10.0 lub wyższej. Obsługa ciasteczek (cookies) i JavaScript powinna być włączona.

Jakie dokumenty mogę dodawać do spoti.pl?

spoti.pl akceptuje szereg różnych formatów plików: pdf, doc / docx, ppt / pptx, xls / xlsx, rtf, xps, txt, odp / ods / odt, jpg/jpeg, png, gif, bmp, tif/tiff.
Pamiętaj, że pliki txt powinny mieć kodowanie UTF-8, tak aby spoto.pl poprawnie wyświetlało polskie znaki.

Czy istnieją jakieś ograniczenia dotyczące dodawanych dokumentów?

Pliki dodawane do spoti.pl nie mogą być większe niż 50MB, ponadto nie mogą być zabezpieczone hasłem

Dlaczego nie mogę wyszukiwać tekstów w publikacji w widoku "full-screen"?

Jest to związane z zasadami bezpieczeństwa Flash Player, zablokowana jest moliwość wprowadzania tekstów w trybie full-screen. http://kb2.adobe.com/cps/405/kb405548.html

Dlaczego w mojej publikacji na spoti.pl nie ma polskich znaków?

Aby wszystkie polskie znaki były poprawnie wyświetlane przez spoti.pl pliki tekstowe powinny być zapisane w UTF-8

Stworzyłem konto na spoti.pl, dlaczego mój profil nie jest widoczny w zakładce Społeczność?

Szanujemy Twoją prywatność, jeśli chcesz pokazać innym użytkownikom spoti informację o sobie, o Tym co czytasz i publikujesz kliknij na "Dołącz do społeczności" na swoim profilu. Dla swoich przyjaciół możesz udostępniać link do swojego profilu, nawet jeśli nie jest on publiczny.

Co stanie się jeśli "zablokuję" konto innego użytkownika?

Jeśli nie chcesz, aby jakiś użytkownik wysyłał do Ciebie wiadomości, na jego profilu kliknij przycisk "Zablokuj". Blokada dotyczy tylko komunikacji między Wami.
Jeśli jednak zauważyłeś że użytkownik zachowuje się niewłaściwie i uważasz, że nie powinien należeć do społeczności spoti - wybierz "Zgłoś nadużycie". Każde takie zgłoszenie rozpatrujemy niezależnie i jeśli jest zasadne, może skutkować usunięciem konta zgłoszonego użytkownika i wszystkich jego publikacji.

Jak mogę usunąć konto?

Mamy nadzieję, że nie będziesz chciał/a usuwać konta ze spoti.pl, jednak zawsze masz taką możliwość: wystarczy, że po zalogowaniu na stronie "Moje konto" klikniesz link "Usuń konto"


Pomoc