Spoti.pl

x

O spoti

Spoti to narzędzie do publikowana, przeglądania i dzielenia się treścią. Nie trzymaj dłużej swoich ulubionych publikacji w szufladzie. Wybierz treści, które uznasz za wartościowe, ciekawe, unikalne a następnie opublikuj je za pomocą Spoti. Teraz wszyscy użytkownicy Spoti będą mieli okazję przeczytać, skomentować i podziękować Ci za udostępnienie treści.

Zostań Spoterem. Ciesz się nową jakością czytania. Uwalniaj treści, dziel się nimi, czytaj i komentuj.

Zostań wydawcą Zostań wydawcą - uwolnij treści.

Marzysz by zostać znanym pisarzem, poetą, eseistą, publicystą. Chciałbyś podzielić się z innymi swoją twórczością ale nie wiesz jak. Interesujesz się fotografią, sztuką, masz talent do tworzenia ale twoje dokonania znane są nielicznym. Zależy Ci by poznali je inni i wyrazili opinię. Jesteś w posiadaniu cennych notatek, opracowań i chcesz się nimi podzielić w zamkniętym gronie.

Spoti to idealne narzędzie dla Ciebie. Dzięki niemu stworzysz cyfrową publikację w prosty i szybki sposób.
Aby pochwalić się innym wystarczy udostępnić publikację na Spoti lub umieścić na blogu czy dowolnej stronie internetowej.

Dziel się treścią Dziel się treścią – dołącz do społeczności Spoti.

Spoti powstało z myślą o dzieleniu się treścią pomiędzy użytkownikami. Dzięki Spoti skonwertujesz dowolny dokument w cyfrową publikację, którą następnie możesz udostępnić na wiele sposobów:

  • Jeżeli jesteś początkującym pisarzem i chcesz dotrzeć do jak największej grupy odbiorców najlepiej oznacz publikację jako ogólnodostępną i umieść ją na Spoti. Teraz wszyscy użytkownicy Spoti będą mieli swobodny dostęp do twoich treści a ty za pomocą statystyk zobaczysz jak zdobywają popularność.
  • Studiujesz i zależy Ci na sprawnej i bezpiecznej wymianie treści wśród znajomych ? Spoti umożliwia tworzenie zamkniętych grup wymiany. Teraz wymiana materiałów szkolnych nabierze nowej jakości. Wszystkie publikowane materiały będą czytelne, dobrze opisane i w każdej chwili dostępne dla grupy zainteresowanych użytkowników.
  • Jeśli jesteś aktywnym blogerem Spoti to idealne narzędzie dla Ciebie. Wykorzystaj Spoti do udostępnienia ważnych informacji na swoim blogu a zyskają zupełnie nową jakość.
  • Jeżeli prowadzisz własną stronę internetową możesz część kontentu przedstawić w formie cyfrowej publikacji. Wystarczy skorzystać z odpowiedniej opcji i wkleić utworzoną na Spoti publikację w stronę www.
  • Jeśli uznasz, że twoje publikacje są na tyle cenne by znaleźć nabywców, skorzystaj z opcji Spotistore. Ustal cenę publikacji i za pośrednictwem sklepu Spoti zarabiaj na sprzedaży.
  • Spoti umożliwia wiele sposobów dzielenia się treścią. Jeśli jednak nie chcesz udostępniać swojej publikacji innym użytkowników zawsze możesz oznaczyć dostęp do niej jako prywatny i umieścić w swojej bibliotece.

.Magazyn dla treści

Masz do napisania pracę semestralną, dyplomową, poszukujesz więc rzetelnych materiałów; interesują Cię nietypowe zagadnienia, o których w bibliotece czy Internecie dostępne są szczątkowe informacje lub zwyczajnie jesteś w pilnej potrzebie i pilnie potrzebujesz fachowych instrukcji, porad, prezentacji przygotowanych przez specjalistów.

W Spoti czekają na ciebie tysiące interesujących treści [notatek, opracowań, prac naukowych, prezentacji, książek i magazynów]. W każdej chwili możesz także nawiązać kontakt z autorem publikacji, wymienić się opiniami. Masz również możliwość potwierdzić lub zakwestionować jakość merytoryczną publikacji, czytając komentarze, oceny jakie dana pozycja otrzymała od innych użytkowników Spoti.

Dzieląc się treściami stajesz się częścią spółczesności i współtwórcą bogactwa kontentu. Dzięki wam Spoti stanie się jedyną w swoim rodzaju skarbnicą unikalnych, wyjątkowych i niepowtarzalnych treści na każdy temat.

Kontakt

E-Publishing Sp. Z o.o.

Al. Jerozolimskie 107
02-011, Warszawa
info@spoti.pl


Pomoc